ГОЛОВНИЙ РЕДАКТОР

Бондарчук Андрій – д.т.н., проф., Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, Україна.

ЗАСТУПНИК ГОЛОВНОГО РЕДАКТОРА

Жебка Вікторія – д.т.н., доц., Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, Україна.

ЧЛЕНИ РЕДАКЦІЙНОЇ КОЛЕГІЇ:

Бойко Юлій – д.т.н., проф., Хмельницький національний університет, Україна.

Верлань Андрій – професор Норвезького інституту науки та технологій, м. Тронхейм, Норвегія.

Гайсинський Ігор – д.ф.-м.н., ст. наук. Співробітник, Ізраїльський технологічний університет, Хайфа, Ізраїль.

Дробик Олександр – к.т.н., проф., Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, Україна.

Джао Патрісіо – професор Політехнічного інституту, м. Томара, Португалія.

Ільїн Олег – д.т.н., проф., Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, Україна.

Заїка Віктор – д.т.н., проф., Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, Україна.

Зінченко Ольга – д.т.н., доц., Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, Україна.

Золотухіна Оксана – к.т.н., доц., Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, Україна.

Лунтовський Андрій – д.т.н., проф., Дрезденський технічний університет, Німеччина.

Лукова-Чуйко Наталія – д.т.н., доцент, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Україна.

Мухін Вадим – д.т.н., проф., Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Україна.

Онищенко Вікторія – д.т.н., проф., Гданський університет, Польща.

Поперешняк Світлана – к.ф.-м.н., доц., Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, Україна.

Савченко Віталій – д.т.н., проф., Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, Україна.

Сторчак Каміла – д.т.н., проф., Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, Україна.

Стертен Джо – професор Норвезького інституту науки та технологій, м. Тронхейм, Норвегія.

Толубко Володимир – д.т.н., проф., Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, Україна.

Хлапонін Юрій – д.т.н., проф., Київський національний університет будівництва і архітектури, Україна.

ТЕХНІЧНИЙ СЕКРЕТАР РЕДАКЦІЙНОЇ КОЛЕГІЇ

Корецька Вікторія – к.п.н., доц., Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, Україна.

Тел.:  +380 (98) 7284613

E-mail: tit@dut.edu.ua